Zadejte hledaný výraz

ademm Fabric Uni Wash 1000 ml, CZ/SK/HU/PL

obj.č: 34900003
Doporučená cena 519Kč
Fabric Uni Wash 1000 ml, CZ/SK/HU/PL

ADEMM FABRIC UNI WASH je prací prostředek pro praní všech funkčních tkanin a membrán:

• Udržuje materiál tak, aby mohl přijímat impregnaci a tak zůstat 100% vodotěsný, větruodolný a prodyšný.

• Efektivní a hygienické praní od 30°C

• Vhodné pro použití v pračce nebo ručního praní

• Navrženo pro optimální praní Softshell, Gore-Tex®, Dryfit®, Sympatex®, CoolMax ®, Thinsulate, Dermizax a další smíšené tkaniny.

Čistící a ošetřující báze, poskytující hygienické praní, která je určena pro všechny funkční oděvy. Udržuje prodyšnost a zachovává vodoodpudivost . Neobsahuje bělidlo, barviva ani jiné přísady. Jemné čištění, maximální prodyšnost a hygienické mytí je dosaženo při teplotě pouhých 30 °C.

Použití:

Přidejte odměřené množství FABRIC UNI WASH, kam obvykle přidáváte prací prostředek, vyberte program a teplotu, která je v návodu na obalu láhve. Obrázky pro doporučené dávkování, platí jak pro ruční praní, tak pro pračku. Nepoužívejte změkčovač tkanin! Dodržujte pokyny pro péči, které jsou uvedeny na oblečení.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Nezapomeňte, že jej lze použít s impregnací IMPREGNATION WASH od ADEMM současně.

Stručně řečeno, jednou z největších výhod ADEMMU je, že čištění a impregnace lze provádět v jednom stejném pracím cyklu.

Nadávkujte ADEMM FABRIC UNI WASH  do zásobovače pro prací prášek, IMPREGNATION WASH do prostoru pro aviváž , tím se šetří manipulace, energie, a je mnohem jednodušší impregnovat své funkční oblečení pravidelně, takže pracují po celou sezónu tak, jak mají. IMPREGNATION WASH vydrží až 5 praní v FABRIC UNI WASH.

FABRIC UNI WASH má schopnost obnovit vlastnosti funkčních materiálů vyprané v běžném pracím prostředku. Stačí jej v něm  3x vyprat.

Technické specifikace

obj.c.
34900003

Fotogalerie

Fabric Uni Wash 1000 ml, CZ/SK/HU/PL